همه ما حداقل یک گیاه در آپارتمان خودمان داریم که اگر بگوییم عضوی از خانواده شده است، اغراق نکرده‌ایم. شادابی این گیاهان به شدت تاثیر مثبتی در روحیه اعضای خانواده دارد و برعکس هرگاه این گیاهان به هر دلیلی دچار مشکل شوند، حسی بد به سرعت به ما هم انتقال پیدا می کند، به حدی که حاضریم هر کاری انجام دهیم تا گیاه زیبایمان شادابی خود را باز یابد.

تجربه هایی در طی مشاوره هایم در ویزیت حضوری گیاهان آپارتمانی داشتم که بارها و بارها شگفت زده ام کرده‌اند. از خانمی که تماس گرفته و خواهش می‌کند به داد گیاهش که کمی بی حال شده برسم؛ گویی در مورد فرزندش صحبت می‌کندگرفته تا مادربزرگی که میگفت هر وقت احساس کنم گیاهانم غصه دارند موسیقی پخش می کنم و برایشان میرقصم

هنگامی که مسئولیت ویزیت گیاهان آپارتمانی شما را به عهده می گیرم استرس و احساس مسئولیت بیش از حدی دارم. هنوز هم این اتفاق برایم عادی نشده است، چون می دانم که این گیاه چقدر می تواند برای صاحبش عزیز باشد. اما بعد از خوب شدن گیاه، رضایت و خوشحالی که در چهره صاحب گیاه ظاهر می شود تا مدتها باعث حال خوبم می شود.

ویزیت حضوری سایت سرچنار شامل چه مواردی می شود؟

مشاوره در انتخاب گیاه مناسب شرایط محل زندگی شما

انتخاب احساساتی و بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری هر گیاه خاص، باعث بوجودآمدن مشکلات زیادی در آینده می شود. ما در «فروشگاه سرچنار» به شما گیاهانی را معرفی می کنیم که از نظر نور، دما و شرایط دیگر، با محل زندگی شما سازگار باشد.

چینش صحیح گیاه در منزل

هر گیاه نیاز خاص خود را نسبت به دما و مخصوصا نور دارد. ما به شما کمک می کنیم هر گیاهی را متناسب با نیازش در نقاط مختلف منزل یا محل کار قرار دهید. به عنوان مثال فیکوس الاستیکا باید در گرمترین نقطه منزل قرار گیرد و نخل ماداگاسکار نیاز نوری زیاد همراه با تهویه هوا دارد.

دقیقترین و کاملترین برنامه غذایی برای گیاه شما

مشاوره های کوددهی فراوانی در سطح وب و شبکه های اجتماعی وجود دارد، که البته بسیاری از آنها نیز توسط همکاران ارزشمند ما انجام می شود. اما گاهی همین تنوع و پراکنده بودن مطالب، ما را دچار سردرگمی و اشتباهات جبران ناپذیری می کند. برنامه تغذیه گیاهتان را از ما دریافت کنید و با خیال راحت از رشد متناوب گیاه خود لذت ببرید.

ما در سایت سرچنار فروشنده برند معتبر پروتکت نیچر هستیم. پروتکت تولید کننده محصولات بسیار با کیفیت کود و هورمونهای گیاهی است. در ویزیت هایی که از گیاهان آپارتمانی مخاطبین سایت سرچنار داشتیم شاهد این موضوع بودیم که اکثریت، کود و زمانبندی کوددهی گیاهشان را به خوبی نمی شناسند.

ما همه این محصولات را بارها امتحان کرده ایم و بازخورد بسیار خوبی گرفته ایم. اما نکته مهم استفاده درست و به موقع این محصولات است. برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید برای تک تک گیاهانتان و برای هر فصل سال برنامه غذایی مخصوص داریم.

 

رفع مشکلات و دفع آفات گیاهان آپارتمانی

یکی از خدمات اصلی و ارزشمند در آموزشگاه و فروشگاه سرچنار، کمک به گیاه بیمار شما می باشد. اگر از ابتدا گیاه شما تحت مراقبت ما بوده باشد، به ندرت دچار مشکل می شود. با این حال اگر گیاهتان دچار آفت شد برای ویزیت حضوری و برطرف کردن مشکل گیاهتان با ما تماس بگیرید. ما به سرعت جهت ویزیت حضوری گیاه آپارتمانی شما و رفع مشکل اقدام می کنیم.

فروشگاه سرچنار از ابتدا نماینده فروش محصولات دکتر پلنت بوده است. دکتر پلنت برندی بسیار خوش نام در زمینه سموم و قارچ کش های گیاهان آپارتمانی است. 

محصولات دکتر پلنت تولید کشور اسپانیا هستند و در ایران با بسته بندی زیبای برند دکتر پلنت به بازار عرضه می شوند. کمتر کسی است که دوستدار گیاهان آپارتمانی باشد و با این برند آشنایی نداشته باشد. قارچ کش ترکیبی یکی از معروفترین محصولات دکتر پلنت است که با دارا بودن 4 قارچ کش سیستمیک و غیر سیستمیک اکثر بیماریهای قارچی گیاهان را از بین می برد. 

باز هم تاکید می شود استفاده درست از این محصولات، تضمین کننده نتیجه مطلوب است.

تعویض خاک گلدان در منزل

به چند دلیل توصیه می شود سالی یک بار خاک گلدان را تعویض کنید.

  • به علت آبیاری زیاد اجزاء تشکیل دهنده خاک جابجا می شوند. به این ترتیب که اجزاء کوچکتر در پایین و اجزاء بزرگتر در بالای گلدان قرار می گیرند و همین مورد اصلی ترین دلیل خفگی ریشه است. پس برای پیشگیری بهتر است که خاک گلدان را هر ساله تعویض کنید.
  • املاح آب و کوددهی باعث می شود که به مرور PH خاک بالا رود و قلیایی شود. در این حالت ریشه گیاه توانایی جذب مناسب مواد غذایی را از دست می دهد.
  • مواد غذایی موجود در خاک محدود است و بعد از مدتی تمام خواهد شد پس نیاز به کوددهی مکرر خواهید داشت با این حال بعد از تعویض خاک گلدان، حداقل تا 3 ماه نیازی به کوددهی ندارید.

تعویض خاک گیاه شما را اصولی انجام می دهیم.

خدمات نگهداری و مراقبت از فضای سبز برجهای مسکونی و اداری

بارها به ساختمانها و برجهای مسکونی و اداری مراجعه کرده ام که با وجود زیبایی در ساخت و هزینه های بسیار زیاد، اما یک چیز به شدت آزار دهنده است. گیاهان آپارتمانی و فضای سبز این ساختمانها که یا از بین رفته اند و یا ظاهر بسیار ناراحت کننده ای دارند. علت این شرایط چند مورد است:

  • عدم مشورت هنگام خرید گیاه و در نتیجه خرید گیاهی که مناسب شرایط شما نیست.
  • عدم تغذیه و آبیاری به موقع و مناسب.
  • عدم هرس و تعویض گلدان به موقع.
  • نداشتن مسئول مشخص برای فضای سبز و گیاهان آپارتمانی

به یاد بیاوریم خانه های قدیمی و کهنه ای که تنها توسط گیاهان و گلدانهای زیبا چنان چشم و روح انسان را نوازش می کرد که هنوز هم مرور خاطره هایشان لذت بخش است.

ما محل زندگی و کار شما را چشم نواز خواهیم کرد به شکلی که کاملا متمایز باشید.

مشاوره تلفنی یا ویزیت حضوری گیاه آپارتمانی؟

ما در فروشگاه سرچنار صدها مشاوره تلفنی انجام داده‌ایم، اما تجربه ما ثابت کرده که مشاوره حضوری نتایج بسیار بهتری به همراه خواهد داشت. ما در مشاوره و ویزیت حضوری گیاهان آپارتمانی همه شرایط گیاه را لمس می‌کنیم، شرایطی که شاید برای شما اصلا مهم به نظر نرسند اما در کنار هم سرنوشت گیاه را تغییر خواهند داد؛ بنابراین با در نظر گرفتن همه شرایط دقیق ترین پیشنهادها را به شما خواهیم داد.

آیا یک جلسه ویزیت حضوری کافی است؟

مطمئناً یک جلسه ویزیت حضوری گیاه آپارتمانی نمی تواند تضمین کننده بهبود همه شرایط گیاه باشد. ما دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان در فاصله زمانی که از قبل تعیین شده، ارائه می‌کنیم تا مطمئن شویم روند کار به خوبی پیش می‌رود.

آیا بعد از ویزیت و مشاوره تلفنی، ارتباط شما با کارشناس قطع می شود؟

دوستانی که ویزیت گیاهشان توسط سایت سرچنار ارائه شده گواه این موضوع هستند که بعد از ویزیت، هر سوالی که داشته‌اند با دقت و جزئیات پاسخ داده شده است. این بازخورد از ویزیت، هم به ما در بهبود عملکردمان کمک می‌کند و هم تضمین کننده روند مناسب پرورش گیاه شما خواهد بود.

پس می‌توان گفت شما با صرف هزینه‌ای بسیار کم، یک مشاور دائمی جهت سلامت و رشد گیاه خود استخدام کرده اید.

هزینه ویزیت حضوری گیاهان آپارتمانی در تهران

تیم سرچنار سعی کرده است که با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، کمترین هزینه را از مخاطبین عزیز خود دریافت کند. به این ترتیب هزینه هر ویزیت در سطح شهر تهران تنها 300 هزار تومان می باشد. البته دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان نیز در فواصل زمانی توسط کارشناس تعیین می شود تا از مطلوب بودن روند رشد گیاه شما اطمینان حاصل کنیم.

پس همین حالا با ما تماس بگیرید، وقت ویزیت حضوری گیاه آپارتمانی خود را رزرو کنید، خیالتان از بابت گیاهتان راحت باشد و از این به بعد به کارهای دیگر خود برسید. شماره تماس ما در بالای صفحه موجود است. به امید آنکه با اعتماد به ما گیاهانی سالم‌تر وزیباتر داشته باشید. شب و روزتان خوش.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0