نام سرچنار از کجا آمده است؟

سرچنار نام منطقه ای سردسیری در استان کهگیلویه و بویراحمد است. من هم مثل دیگر اقوامم به این دیار عشق می ورزم و با وجود اینکه شاید چند روز بیشتر آنجا ساکن نبوده ام اما این سایت را که ثمره تلاشهای شبانه روزم است را سرچنار نامیدم.

هدف آموزشگاه و فروشگاه سرچنار

در ابتدای شروع کار، آموزشگاه سرچنار بودیم و فقط مقالات آموزشی منتشر می کردیم. در حال حاضر آموزشگاه و فروشگاه سرچنار هستیم. و فعالیتهای زیر را به مخاطبین عزیزمان ارائه می کنیم.

  • انتشار مقالات ارزشمند در زمینه نگهداری از گیاهان آپارتمانی.
  • ویزیت گیاهان آپارتمانی را در منزل انجام می دهیم و حاصل چندین سال تحصیل و تجربه را در اختیار دوستداران گیاهان آپارتمانی قرار می دهیم.
  • فروش ملزومات گیاهان آپارتمانی از جمله کود، سم، خاک و بستر کشت، گلدان و استند گل
  • فروش گیاهان آپارتمانی آخرین فعالیتی است که آغاز کردیم و سعی کردیم با توجه به تجربه ای که در این سالها کسب کردیم، مناسب ترین و سالم ترین گیاه را در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم.

عرضه کنندگان فروشگاه سرچنار چه ویژگیهایی دارند

فروشگاه سرچنار برندهایی را انتخاب کرده است که مدتها فعالیت دارند و بهترین بازخورد را از مشتریان خود داشته اند. همچنین محصولاتی که در سرچنار به فروش می رسد به تناوب توسط کارشناسان معتمد ما مورد استفاده قرار گرفته اند و تایید شده اند.

فروشگاه سرچنار چگونه به مخاطبین خود کمک می کند

فروشگاه سرچنار ابتدا سعی در جذب بهترین عرضه کنندگان خدمات و محصولات گیاهان آپارتمانی را دارد. سپس این محصولات را همراه با دقیقترین مشاوره و توضیحات محصول، با بسته بندی بسیار زیبا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

چرا به سرچنار اعتماد کنیم

سایت سرچنار از سال 1397 به تناوب در حال فعالیت است. در حال حاضر نماد اعتماد را دارا هستیم. پس با اطمینان از سرچنار خرید کنید.

سرچنار در سایتهای زیر مقاله منتشر کرده است