دوست عزیزم سلام

راههای مختلفی را برای کسب امتیاز در فروشگاه سرچنار انتخاب کردیم و همه سعی ما این خواهد بود که به سادگی امتیاز کسب کنید و به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

اما سوالی که پیش می آید این است که این امتیازها چه فایده ای برای شما خواهد داشت؟

کاربرد امتیاز در فروشگاه سرچنار

با مراجعه به باشگاه مشتریان سرچنار در حساب کاربری خود، با گزینه هایی مواجه می شوید که می توانید امتیازهای خود را خرج کنید که هر کدام را مفصل شرح می دهیم:

کاربرد امتیاز در فروشگاه سرچنار
  • تبدیل امتیاز به پول: شما عزیزان می توانید به راحتی امتیاز خود را تبدیل به پول کنید و برای خرید محصولاتتان استفاده کنید.
  • دریافت جوایز بدون قرعه کشی: به طور معمول محصولاتی در قسمت جوایز قرار می دهیم که می توانید با استفاده از امتیازها خریداری کنید.
  • قرعه کشی سلف سرویس سرچنار: یکی از جذابترین راههای استفاده از امتیازها شرکت در قرعه کشی سلف سرویس سرچنار است که می توانید با امتیاز بسیار کم و با صرف زمان بسیار ناچیز امتیاز کسب کنید و در این قرعه کشی شرکت کنید.
  • گردونه شانس سرچنار: گردونه شانس سرچنار نیز یک امکان جذاب برای استفاده از امتیاز و کسب هدیه از فروشگاه سرچنار است. تعدادی گزینه خاص مثل کدهای تخفیف و محصولات با ارزش در این گردونه قرار داده شده که می توانید با استفاده از امتیاز کمی، شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید.

سلف سرویس سرچنار چیست؟

سلف سرویس سرچنار ابتکار سایت سرچنار است که در آن، به جای اینکه محصول خاصی را برای برنده مشخص کنیم، که شاید اصلا کاربردی برای ایشان نداشته باشد، مبلغی را مشخص می کنیم که به انتخاب خود از محصولات متنوع فروشگاه سرچنار انتخاب کند.

چطور در سایت سرچنار امتیاز کسب کنم؟

شما از بدو ورود به سایت سرچنار شروع به کسب امتیاز می کنید البته این به شرطی است که ثبت نام کرده باشید و وارد حساب کاربری خود شده باید. راههای کسب امتیاز :

  1. خرید از فروشگاه سرچنار: شما از طریق خرید از سایت سرچنار بیشترین امتیاز را کسب می کنید به عنوان مثال به ازای هر صد هزارتومان خرید، 1200 امتیاز کسب می کنید که می توانید این امتیاز را تبدیل به پول کنید یا در قرعه کشی ها استفاده کنید.
  2. استفاده از کد معرف: یکی از جذابترین راههای کسب امتیاز از سایت سرچنار کد معرف است. در باشگاه مشتریان سرچنار، کدی برای شما قرار داده شده که به راحتی می توانید با کلیک روی آیکن پیام رسان هایی که در همان صفحه قرار داده شده، این لینک را برای دوستان خود ارسال کنید. اگر شخصی با این لینک وارد سایت ما شود و از ما خریدی انجام دهد، 5 درصد تخفیف اضافه دریافت می کند و شما هم معادل 5 درصد از خرید ایشان، امتیاز کسب می کنید که می توانید تبدیل به پول کنید یا در قرعه کشی استفاده کنید. توجه داشته باشید اگر تا 30 روز بعد هم خریدی انجام دهد، باز هم این امتیاز برقرار است البته تنها برای یک بار.
  3. ثبت نام در سایت سرچنار: ظرف چند ثانیه در سایت سرچنار ثبت نام می کنید و 200 امتیاز کسب می کنید که برای شرکت در قرعه کشی ها، امتیاز خوبی به حساب می آید.
  4. بازدید از محصولات: تنها با دیدن هر محصول 2 امتیاز به حساب شما اضافه می شود البته در نظر داشته باشید که اولا باید در هر صفحه حداقل 15 ثانیه مکث کنید و در هر روز تنها 10 امتیاز می توانید از این راه کسب کنید.
  5. بازدید از مقالات سایت: بازدید از هر کدام از مقالات سایت هم 2 امتیاز برای شما خواهد داشت. شروط گزینه 4 برای بازدید از مقالات نیز صادق است.
  6. کامنت گذاشتن در صفحه محصولات و مقالات: قرار دادن کامنت 2 امتیاز دارد. این امتیاز بعد از تایید کامنت شما توسط مدیر سایت، به حساب کاربری شما اضافه می شود. توجه داشته باشید فقط کامنت اول در هر صفحه امتیاز دارد و محدودیت 10 امتیاز در روز برای این مورد هم برقرار است.
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0